Наші Послуги

Ортодонтія (вирівнювання)

Основна особливість, яка об’єднує всі перераховані типи брекетів – вони виготовляються і настроюються індивідуально. Тобто, вся процедура коригування буде відбуватися в індивідуальному режимі, а брекети не заважатимуть ні в повсякденному, ні в особистому житті.


Але, незалежно від обраного типу брекетів, виправлення прикусу зазвичай складається з декількох етапів:
-Спочатку пацієнт приходить в стоматологічну клініку, де ортодонт проводить огляд і надає рекомендації щодо виправлення прикусу, вибору брекетів.

-Після – встановлюється обрана брекет -система. Її установка безболісна і досить швидка.

Після встановлення брекет-системи пацієнтові потрібно буде відвідувати ортодонта – для контролю процесу та регулювання. До речі, при виборі самолігуючих брекетів кількість відвідувань буде зведено до мінімуму, так як тільки ця брекет-система вимагає мінімального контролю з боку лікаря.

-По закінченні певного часу (зазвичай виправлення прикусу займає не менше півтора роки) лікар знімає брекети – і ви можете насолоджуватися повноцінним життям і ідеальними зубами.

У процедурі виправлення прикусу немає нічого страшного – вона безболісна і досить швидка. При цьому під час носіння брекетів можна не просто виправляти прикус, але і виглядати привабливо – особливо, якщо обрані сапфірові або керамічні брекети. Всі ці брекет-системи практично непомітні для оточуючих – і, значить, ви зможете поєднувати повсякденне життя зі стоматологічної процедурою.

Думаєте, що виправлення прикусу доступно тільки дітям і підліткам? Це не зовсім так – і, щоб ви переконалися в невірності цієї думки, пропонуємо вам продовжити ознайомлення зі статтею і дізнатися, в якому віці можна виправити прикус.

Коли можна виправляти неправильний прикус ?
Виправляти неправильний прикус можна в будь-якому віці. Це підтвердили численні дослідження, і досвід наших пацієнтів.

Для кожного віку рекомендується використовувати певні брекет -системи. Саме вони регулюють і час процедури, і її ефективність. Наприклад, для дітей до 16 років можна обирати будь-які брекети. У більш зрілому віці варто звернути увагу на самолігуючі брекети – їх функціональні особливості дозволяють отримувати оптимальний результат за порівняно невеликий час.

Якщо підвести підсумок, можна побачити, що лікування прикусу – не найстрашніша процедура. Тому не варто чекати, поки проблеми зі здоров’ям або комплекси візьмуть верх – просто зверніться в нашу клініку .
Безкоштовні Консультації
Медичний Центр "Голден Делішес" надає безкоштовні консультації кваліфікованих лікарів.
Copyright 2014-2016 © Golden Delicious | тел: 098 607 10 40 | тел: 063 33 66 546 | e-mail: golden-delicious@ukr.net