Імплантація

Імплантація Зубів в Броварах

Ужитті трапляється всяке… Випадок на заняттях спортом чи просто падіння можуть пошкодити Вашу посмішку. Карієс або пародонтит з віком здатні позбавити Вас відразу декількох зубів. Але це не означає, що тепер Ви змушені ходити без зубів чи ставити протез. Стоматологічна клініка «Голден Делішес» має для Вас сучасне рішення — імплантація зубів ціни на яку зараз доступні всім.

Ще 10 років тому значна кількість пацієнтів з певною обережністю відносилась до імплантації зубів, як методу лікування. Сьогодні вже практично не виникає питань: чи «приживаються» імпланти? чи це безпечно? чи це не боляче?

Пацієнти розуміють, що імплантологія чи іншими словами імплантація зубів — це науково підтверджений метод лікування, який застосовується у багатьох клінічних ситуаціях, в тому числі у випадках, де раніше використовували інші методи. У Вас більше не виникне проблем із «хитким» протезом і немає необхідності пошкоджувати, обточуючи, сусідні здорові зуби для встановлення «мосту». Імплантація — безпечне рішення для пацієнтів будь-якого віку і в будь-якій ситуації.

Стоматологічна імплантація вирішує не тільки питання відсутності зубів, але й завдяки появі нових технологій, надає можливість впроваджувати методики, що дозволяють досягнути результату лікування, який повністю відповідає естетичним та функціональним характеристикам власних зубів.

Провідними фахівцями нашої клініки накопичений великий досвід роботи в галузі імплантології. Кожен пацієнт отримає докладну консультацію і може бути впевненим, що імплантація зубів буде проведена правильно та у відповідності з усіма стандартами і нормами.

Імплантація — ідеальне рішення при відновленні зубів. Імплантація зубів у нашій клініці проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням передових технологій, завдяки чому якість наших послуг перебуває на високому професійному рівні.

Приклад клінічного застосування імплантів IN-KONE (франція)

Імпланти
В нашій практиці ми застосовуємо різні системи імплантатів і це допомагає робити правильний вибір в кожній окремій ситуації.

Невеликі титанові штифти представляють собою аналоги коренів зуба, які вводяться в щелепу і після імплантації відчуття в роті від них абсолютно природне.

Зубний імплант також зберігає природну форму кістки щелепи. Імплантати імітують анатомію дозволяє пропонувати нашим пацієнтам найкращі рішення, а також надає можливість вибору кореня природного зуба, завдяки чому на щелепу виявляється адекватна навантаження і кістка зберігає правильну форму. Ніхто не помітить різниці, навіть ви. Ви відчуваєте нові зуби, як природні.

За даними багатьох авторів, людина із відсутністю зубів відчуває себе неповноцінною та пригніченою. І саме імпланти зубні забезпечують людині відповідну «якість життя» та дарують радість красивої посмішки.

Вибираючи імплантацію зубів, Ви обираєте безпеку і якість на все життя. У вас буде гарна посмішка, і ви знову зможете насолоджуватися їжею.

Ціна на імплантацію зубів в Броварах

"ITERUM"(Ізраїль)15 000 грн.

"TEKKA"(Франція)20 000гр